Rüyalarınızı Uyandırın
Cliwell, misafirlerine aracılık ettiği Estetik, Diş, Obezite ve Saç Ekimi gibi konularda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almalarına yardımcı oluyor.
Şimdi tek ihtiyacınız, bir saç fırçası
Daha doğal bir saç çizgisi ve daha yoğun bir saç görünümü sağlıyoruz. Nitelikli ve deneyimli saç ekimi cerrahlarımız ile arzu ettiğiniz sonuçları elde etmek için en uygun tekniği belirliyoruz.
Sıkı Çalış, Daha Hafif Yaşa
Obezite ameliyatınızı gerçekleştirmek ve kapsamlı bir kilo yönetimi planı oluşturmak için alanında deneyimli doktorlarımıza danışın.
Daha sağlıklı bir yaşam herkesin hakkı
Daha sağlıklı bir yaşam ve arzu ettiğiniz görünümü en güvenli şekilde sağlamayı vaat ederken, kendinizi evinizde hissettiren hizmet çözümleri geliştirdik ve dikkatimizi bu yolculukta yol arkadaşınız olmaya odakladık.

CLIWELL

Hakkımızda
Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde tıbbi işlemler dünyanın dört bir yanında uygun klinikler ve ameliyatlarda gerçekleştirilebiliyor. Ancak burada unutulmaması gereken çok değerli iki nokta var. Eğitim ve deneyim...

ARACILIK ETTİĞİMİZ HİZMETLER

Misafirlerimizin, aracılık ettiğimiz bariatrik cerrahi, yüz ve vücut estetik operasyonları, saç ekimi, estetik diş hekimliği ve ameliyatsız estetik uygulamaları alanlarında hizmet almalarında yardımcı oluyoruz.

Servisler

Cliwell ailesi olarak sağlık turizmi kapsamında yapacağınız tüm ziyaretlerinizin, konforlu gerçekleşmesi adına özelleştirilmiş sağlık hizmetleri aracılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye’ye geldiğiniz andan itibaren özel bir deneyim yaşamanız için süreç boyunca sizinle ilgilenecek danışmanlarımız tarafından karşılanır ve VIP transfer hizmeti ile konaklama için tercih ettiğiniz otelinize ulaşırsınız. Havaalanı karşılama hizmetleri kapsamında doğrudan muayene için hastaneye ya da kliniğe geçişinizin sağlanması mümkün olduğu gibi dilerseniz yorgunluğunuzu atmak için konaklayacağınız tesise de geçebilirsiniz. Yol boyunca süreç hakkında bilgilendirme yapan asistanlarımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, keyifli ve konforlu bir süreç için ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz.
Yolculuk hizmetlerimiz içerisinde hastalarımızın Türkiye’ye gelecekleri uçağın rezervasyonunun yapılması, havaalanı karşılama hizmetleri, konaklama noktası ile hastane arasındaki ulaşımın sağlanması gibi farklı seçenekler sunuyoruz. Misafirlerimiz, tüm bu seçenekleri bir arada tercih edebilirler ya da dilerlerse sadece ihtiyaç hissettiklerini talep edebilirler.
Konaklama hizmetleri misafirlerimizin tercihi özelinde şekillenen hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Konforlu bir tedavi ve iyileşme süreci için operasyonların yapılacağı hastane ya da klinik ile ulaşımın kolay olduğu A kalite otelleri misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz ve rezervasyon süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimiz isterlerse aralıklı doktor kontrollerine geçtikleri dönemde İstanbul’u keşfetmek ve tatil deneyimi yaşamak için farklı bir lokasyonda konaklamayı da tercih edebiliyor. Aileleri ya da partnerleri ile gelen misafirlerimiz de yine birlikte geldikleri kişilerin geçirecekleri zamanı göz önünde bulundurarak konaklama lokasyonu tercih edebiliyor.
Nasıl Çalışıyoruz?
1
İsteğinizi Gönderin

İletişim sayfamızdaki formdan bize ulaşın, size en uygun tedavi zamanını birlikte belirleyelim.

2
Teklif Alın

Aracılık ettiğimiz kaliteli sağlık hizmetleri sayesinde size uygun tedavi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

3
Seyahat Planlama
Dünya'nın dört bir köşesinden hastalarımızı en uygun ve kaliteli standartlarda ulaşım, seyahat ve konaklama hizmetlerini karşılamaktayız.
4
Karşılama & Transfer

Havaalanına indiğiniz andan itibaren sağlık danışmanlarımız sizlere doğru ve eksiksiz bir hizmeti sunuyor.

5
Tedavi Aşamanız

Hayallerinize, isteklerinize ve duygularınıza önem veriyoruz. Bu nedenle, sözleşmeli olduğumuz Türkiye'nin en saygın hastane ve doktorları ile tedavinizi planlıyor ve bu planı hayata geçiriyoruz.

6
Tedavi Sonrası Takip

Tedavi tamamlandıktan sonra da aynı titizlikle süreci takip ediyoruz ve danışmanlarımız sizlere online danışmanlık vermeye devam ediyor.

Sözleşmeli Hastanelerimiz
Misafirlerimize en iyi deneyimi sağlayabilmek için her adımda onların yanlarında olurken, Türkiye'nin en iyi doktorları ve en donanımlı hastaneleri ile işbirliği yapıyoruz.
Yetki Belgelerimiz
Ulusal ve uluslarası yetki belgelerimiz ile aradığınız sağlık hizmetlerini güvenle bulabilmeniz için her adımda yanınızdayız.