Servisler

Cliwell ailesi olarak, en son teknolojiye sahip ve anlaşmalı olduğumuz Türkiye'nin en iyi hastaneleri ve mesleklerinde üstün başarıya sahip tanınmış doktorlarıyla iş birliği içinde, tedavinizin her yönünün size özel olarak tasarlanmasında size yardımcı oluyor ve tedaviniz sırasında ihtiyacınız olan tüm konforu sağlamak için çalışıyoruz.

Havaalanı Karşılama

Havaalanı Karşılama

Cliwell ailesi olarak sağlık turizmi kapsamında yapacağınız tüm ziyaretlerinizin, konforlu gerçekleşmesi adına özelleştirilmiş sağlık hizmetleri aracılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye’ye geldiğiniz andan itibaren özel bir deneyim yaşamanız için süreç boyunca sizinle ilgilenecek danışmanlarımız tarafından karşılanır ve VIP transfer hizmeti ile konaklama için tercih ettiğiniz otelinize ulaşırsınız. Havaalanı karşılama hizmetleri kapsamında doğrudan muayene için hastaneye ya da kliniğe geçişinizin sağlanması mümkün olduğu gibi dilerseniz yorgunluğunuzu atmak için konaklayacağınız tesise de geçebilirsiniz. Yol boyunca süreç hakkında bilgilendirme yapan asistanlarımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, keyifli ve konforlu bir süreç için ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz.

Konaklama

Konaklama hizmetleri misafirlerimizin tercihi özelinde şekillenen hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Konforlu bir tedavi ve iyileşme süreci için operasyonların yapılacağı hastane ya da klinik ile ulaşımın kolay olduğu A kalite otelleri misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz ve rezervasyon süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimiz isterlerse aralıklı doktor kontrollerine geçtikleri dönemde İstanbul’u keşfetmek ve tatil deneyimi yaşamak için farklı bir lokasyonda konaklamayı da tercih edebiliyor. Aileleri ya da partnerleri ile gelen misafirlerimiz de yine birlikte geldikleri kişilerin geçirecekleri zamanı göz önünde bulundurarak konaklama lokasyonu tercih edebiliyor.
Konaklama
VIP Transfer

VIP Transfer

Yolculuk hizmetlerimiz içerisinde hastalarımızın Türkiye’ye gelecekleri uçağın rezervasyonunun yapılması, havaalanı karşılama hizmetleri, konaklama noktası ile hastane arasındaki ulaşımın sağlanması gibi farklı seçenekler sunuyoruz. Misafirlerimiz, tüm bu seçenekleri bir arada tercih edebilirler ya da dilerlerse sadece ihtiyaç hissettiklerini talep edebilirler.

Operasyon Süreci

Kendilerine aracılık hizmeti verdiğimiz misafirlerimizin talepleri elbette çok önemli ve değerli olsa da, bizim onların sağlığı ve güvenliği için sunduğumuz planlamaların mutlaka uygulanması gerekiyor. Konforlu bir iyileşme süreci için yapılması gerekenleri özenle belirliyor, post-operatif sürecin konforunu artırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu noktada aynı özeni misafirlerimizin de göstermesi bizim için çok önemli. Bazı hasta gruplarında iyileşme sürecinde yerinde kontrollerin yapılması gerekebiliyor, bazı misafirlerimizi de dren çıkarma ya da dikiş alma gibi işlemler için yeniden anlaşmalı olduğumuz hastanelerde ağırlıyoruz.
Operasyon Süreci
Rehberlik - Tercümanlık

Rehberlik - Tercümanlık

Türkiye her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişinin sağlık turizmi için tercih ettiği ülkeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Pek çok ülkeden gelen farklı diller konuşan kişilerin temel endişesinin iletişim olduğunun farkında olan Cliwell ailesi olarak tüm tedavi süreçlerinizde ana dilde tercüme desteği almanızı sağlıyoruz. Sizi en iyi şekilde anlamak, sorularınızı cevaplamak ve tedavi sürecinizde endişelerin ortaya çıkmasını önlemek için alanında uzmanlaşmış tercümanların desteği ile rahat hissetmenizi sağlıyoruz.